Оплата

 Форма і варіанти оплати можуть залежати від того, яку службу доставки ви обрали. Після узгодження замовлення із покупцем, покупець отримує  смс  повідомлення або повідомлення на електронну пошту із реквізитами для здійснення платежу на рахунок Приват банку. 

Ви можете сплатити попередньо на картковий рахунок Приват банку або сплатити при отриманні, тобто наложеним платежем (якщо ви обираєте для доставки Нову пошту). Якщо ви хочете сплатити вартість вашої покупки при отриманні посилки, то ви обираєте функцію "сплатити при отриманні". Для того, щоб обраний вами товар був зарезервований для вас і відправлений за вказаною вами адресою, ви маєте сплатити на картковий рахунок 100 грн. Якщо ви оплачуєте і забираєте вашу покупку, то 100 грн вираховуються із суми платежу. Якщо ви не забираєте посилку, то сума 100 грн покриває затрати на пересилку в дві сторони для нашої компанії.

Зверніть увагу на те, що при сплаті товару при отриманні на Новій пошті ви будете сплачувати комісію Новій пошті за перевод грошей від вас для нашої компанії. Сума комісії, яку нарахує вам Нова пошта складає 20 грн + 2% від тієї суми, яку ви буде оплачувати нам. Вартість вашої покупки для нас не збільшується, вона збільшується для вас - на ту суму,яку нараховує Нова пошта.

При доставці Укрпоштою - оплата повинна бути попередньою.