Благодійний проект "Щирі" взяв свій початок  у кінці 2014 року. Цей чудовий проект присвячено популяризації українського вбрання. У першому випуску благодійного календаря, в українських автентичних костюмах знялись 15 українських зірок. Результат був вражаючим: весь тираж календаря було продано за 48 годин у 12 країн світу, було зібрано понад 200 000 грн, які були передані "Волонтерській сотні".

У 2016 році учасники проекту підійшли до справи ще фундаментальніше. В цьогорічному проекті в якості консультантів запросили Український інститут історії моди. Тема календаря 2017 року "Колір". 

Найкращі зразки автентичних українських костюмів кінця XIX- початку XX ст. було зібрано на знімальному майданчику і понад 30 кг унікальних прикрас.

У цьому році організатори проекту проїхали у пошуках історій про костюми, музеї, що їх зберігають, та колекціонерів понад три тисячі кілометрів. В результаті, в цьому році проект вирішує два завдання: розповідь про красу і різноманітність українського костюму та збір коштів на підтримку регіональних музеїв.

 

У Календарі 2017 зприйняли участь 16 українських зірок: Тіна Кароль, Ада Роговцева із сім'єю, Марічка Падалко, Маша Єфросиніна, Соломія Ветвіцька, Ольга Фреймут, гімнастка Ганна Ризатдінова, музикант Дмитро Шуров із сім'єю, Анна Завальська, дизайнерки Олена Рева і Наталя Каменська, Євген Філатов(The Maneken), подружжя Ната Жижченко (ONUKA), телеведуча Регіна Тодоренко.

 

«Український костюм, як і мова, - це солідарність народу. Якщо не збережемо його, втратимо націю. Ось чому, я з гордістю одягну лемківський костюм XIX століття. Це як раз з моїх місць. У такому стилі точно вбиралися мої прапрабабулі. Я відчула неймовірну енергетику, яка вплинула навіть на вираз обличчя і змусила вирівняти спину », - зазначила телеведуча Ольга Фреймут. 

У цьому році Календар уже замовили 17 областей України і шість країн світу.

Дивіться, отримуйте насолоду і наснагу для збереження українських традицій, культури та історії, адже - це про нас, про наше коріння.