Жіноча краса- це потужна сила. Багато гарних слів написали класики про красу. Можна цитувати вислови багатьох видатних людей про красу жінки дуже довго, але ми не будемо акцентувати увагу на цьому. Насправді, жіноча краса- то дійсно чудово. Наразі напишу дещо "затерті" слова про те, що тільки не потрібно жіночу красу сприймати, керіючись виключно зовнішнім виглядом. У жінки із гарною душею - завжди приваблива зовнішність. Досить часто не можливо очей відвести від жінки чи дівчини із зовсім не ідеальними рисами обличчя та пропорціями фігури. 

То які ж критерії цієї величезної сили- жіночої краси? Кожен народ у  різні часи мав свої критерії краси. А, ми українці дуже поціновуємо красу наших землячок. Впевнено можу сказати, що більшість українців і українок вважають своїх землячок найвродливішими у світі. Блиск очей, гарна постава, доброта і ніжність… все робить жінку гарною і чарівною.

 

То ж, дійсно  краса і врода – це не те на чому «зачепилось» око , це те, на чому погляд затримується надовго.  Тобто, якщо із жінкою цікаво і приємно спілкуватись, то зовнішні принади, звичайно, мають значення, але не стають єдиним критерієм привабливості і краси жінки.

А як прикрашає і змінює обличчя посмішка! Інколи жінка,ніби і не примітна на перший погляд , посміхнувшись стає настільки чарівною, що просто не хочеться очі від неї відвести.

 

Отже, справжня краса, це: зовнішність+доброта+щастя+впевненість в собі+ здоров’я+….

А що ще можна додати до критеріїв краси, дуже хотілося б дізнатись від читачів. -:)  Адже, кожна думка має право на життя.