До 25-ї  річниці Незалежності України Соціальний бізнес-проект «Родинні дарунки» запрошує всіх бажаючих взяти участь  у фотоконкурсі  «Україна-вишиванкова країна».   Вишиванка – не просто одяг, а  один із важливих символів української історії і культури,  який єднає людей незалежно від національності, віросповідання чи політичних поглядів.

Фотоконкурс_Україна_вишиванкова_країна_2016.png

Переможцю фотоконкурсу  буде подаровано приз. Що це буде? Звісно, це буде гарна українська вишиванка , а також кращі фото (за вашою згодою)  будуть друкуватись  на інформаційних носіях проекту «Родинні дарунки».

Блузка_жіноча_Вишиванка__Колискова__-_Google_Chrome_2016-05-12_09.25.56.png

Для участі у конкурсі потрібно:

  1. Розмістити фото групи людей чи людини у вишиванці на нашій офіційній сторінці  «Родинні дарунки»  у Фейсбук  або надіслати   в електронному вигляді на електронну адресу info@darunky.com 
  2. Підписатись на сторінку «Родинні дарунки» в соціальній мережі Фейсбук.
  3. Розмістити на своїй власній сторінці у Фейсбук фото з назвою « Фото на конкурс « Україна-вишиванкова країна»  з обов’язковими хештегами  #Родиннідарунки  #Українавишиванковакраїна   

 Україночка700х700-700x700.jpg

Остання дата прийнятті фото на конкурс 21 серпня 2016 року.

Ім’я переможця буде оголошено 23 серпня.

Переможе фото, яке буже обрано членами жюрі.Пам'ятайте про обов'язкові хештеги, адже вони допоможуть визначити переможця.

ЧОЛОВІЧА_ВИШИВАНКА__ВИШИТА_ДОРІЖКА__ГОЛУБА_ВИШИВКА__колекція_Класік__Сорочки___Діброва_-_Google_.png

Вишиванка_діброва_хлопчик