З Днем Незалежності України! В 2017 році українці святкують 26 рік Незалежної  України. У 1991 році Верховна Рада України ухвалила Акт проголошення незалежності нашої України. Довгі століття Україна йшла до незалежності і наразі це свято є дуже значимим для кожного українця-патріота. Тож привітаємо один одного із цим великим святом!

 

Святкові заходи у цей день проходитимуть у кожному місті України. У столиці України Києві з нагоди свята сьогодні пройде традиційний військовий парад. В параді візьмуть участь 4500 українських вояків.  Чудово те, що серед учасників параду будуть ветерани антитерористичної операції. Цікавий факт про цьогорічний парад- вперше в історії параду до його проходження приєднаються військові країн члені НАТО, в тому числі військові США, Великої Британії, Литви і Канади.

У цьому році знову відбудеться подія, яка теж вже стала традиційною – Забіг у вишиванках. Цей захід відбудеться на Русанівській набережній і до участі у забігу зможуть долучитись всі охочі  – аматори, діти та професійні спортсмени.  Одеса також активно буде відзначати День Незалежності України.  

24 серпня в Одесі пройде Вишиванковий фестиваль, який відбудеться вже восьмий рік підряд.  Соціально активна молодь Одещини організовує і проводить цей Вишиванковий фестиваль з метою популяризації української культури серед одеситів та гостей міста. Одесити доводять, що Одеса українське місто не тільки територіально, але й культурно.  Вінниця також підтримає естафету святкових подій до Дня Незалежності. З 24 серпня у Вінниці стартує фестиваль сучасного українського мистецтва «Подільська пектораль». Відбудеться цей цікавий захід на Площі Незалежності. У рамках фестивалю пройдуть концерти, покази вбрання від вінницьких дизайнерів, виступи аматорів і професійних колективів та майстер-клас «Зброя і амуніція Перших Визвольних змагань».  У культурній столиці України Львові також будуть проводитись значні і цікаві заходи.  Однією із таких значних подій буде Мистецький захід «26 кроків у майбутнє». Ця подія включатиме в себе святковий концерт, фейсбук-квест, краєзнавчу вікторину, майстер-класи та інші заходи.  Харків також буде святкувати День Незалежності України активно і проводячи цікаві заходи.  В місті відбудеться покладання квітів до монументу Незалежності, а також запланована святкова програма на воді вздовж Нетеченської набережної.  Окрасою свята у Харкові буде концерт гурту «Океан Ельзи». А от у Дніпрі відбудеться авіафестиваль  «Вільне небо». В небі у селі Майське розгорнеться авіа шоу за участю 20 літаків і вертольотів із різних куточків України.

Ми впевнені в тому, що в кожному місті сьогодні буде по-своєму цікаво . Отож, не гайте часу – збирайтесь і йдіть святкувати наше спільне свято День Незалежності України.

З Днем Незалежності України!