Досить часто запитують про те, як вибрати вишиванку, щоб вона була оберегом. На це запитання ми постарались дати відповідь.

Блузка_жіноча_Вишиванка__Трояндова_долина__-_Google_Chrome_2016-05-18_09.51.56.png

Через століття вишиванка знову стає для нас тим.чим вона була для наших предків- оберегом, зв'язком з родом.  Але є одна умова: вишиванка повинна бути правильно обрана.

Врахувати потрібно: тканину, колір ниток, візерунок. 

1.Оберегові візерунки: ромби, хрести, зірки, квадрати, зигзаги.

2. Зворотня сторона візерунка не повинна мати вузли, перетягнуті нитки. Все повинно бути охайне і гарне, адже саме таким ви хочете бачити своє життя - гарним і щасливим...без "життєвих вузликів".

3. Найкращі нитки для вишивки тваринного походження: шерсть і шовк. Можуть підійти такою льон і бавовна, але іх використовують рідше. Не підходить для оберегової вишивки нитка штучного походження.

4. Тканина для оберегової вишиванки повинна тількт натуральна, безумовно номер один-льон, та домоткана тканини із льняної нитки.

5. Колір. Є п'ять основних кольорів, що використовуються. Це: білий-символ сили і енергії; чорний- треба обережно ставитись і не зловживати( означає мудрість, а також часто означає жалобу); червоний- дуже сильний оберіг, колір енергії; жовтий-символ сонця і Бога; синій-колір води і потойбічних сил.

6. Враховуйте також традиційність орнаментів регіону вашого народження. Адже візерунок того краю, де ви народились дасть вам найбільшу силу і захист. Просто - кожен регіон має якісь свої традиційні елементи і порядок використання орнаментів і кольорів.

7. Обирайте вишиванку у доброму настрої і з душею. Не тільки ви обираєте вишиванку, але й вона обирає вас!

КОМПЛЕКТ__ВИШУКАНІСТЬ___колекція_Романс__Комплекти_одягу1.png