Зазвичай саме на початку весни, після тривалого періоду зимових свят, коли важка їжа вже встигла відкластися складочками та зайвими кілограмами на тілі, більшість жінок замислюється про схуднення. Адже що раніше розпочати процес, то кращим буде результат, коли доведеться скинути з себе важкі пальта та дублянки. А про літо – годі й казати. Аби бездоганно виглядати у купальнику, про своє тіло треба замислитися вже зараз, навесні.skolko-nuzhno-kalorii-v-den-01-604x272.jpg

Можна харчуватися однією капустою і селерою, бігати на доріжці по 2 години в день і все одно спостерігати на вагах одну і ту ж позначку. І справа не в тому, що спорт і дієти вам не підходять. Механізми, які змушують нас повніти або худнути, виявляється, набагато складніші. 

45к.jpeg

Дуже важливо розуміти, що схуднення полягає не тільки у фізичному процесі, а й у правильному психологічному настрої. Як часто можна почути, що жінка худне для когось чи чогось: для чоловіка, коханого, щоб покрасуватися на вечірці в новій сукні і т.д. Але такий психологічний підхід від початку не правильний! Худнучи для когось, ми відразу розуміємо в цій ситуації елемент жертовності, тобто підсвідомо відчуваємо утиск своїх звичок, бажань для чужого естетичного задоволення. Правильніше буде худнути для себе коханої, а ще краще - подумати про те, як ви будете виглядати, продовжуючи їсти у великих кількостях смажену картоплю, хліб, майонез і гори солодощів. Уявіть собі товсту, запухлу істоту, із  целюлітом, що викликає в оточуючих лише осуд. Чи не краще стати стрункою красунею, на котру заглядаються чоловіки.
У прагненні схуднути ми обмежуємо кількість прийомів їжі до одного в день, а потім дивуємося, чому ж не втрачаємо вагу. Але, як правило, цей один раз випадає на вечір, коли наш метаболізм вже уповільнений і не в змозі осилити такий об'єм їжі без шкоди для фігури. Важливиим є той факт, що, виправдовуючи себе тим, що їмо раз на день, сідаємо і з'їдаємо неприпустиму кількість калорійних продуктів, отримуючи, таким чином, всього за кілька хвилин майже добову  кілокалорій. Важливо зрозуміти, що голодний шлунок - ворог стрункої фігури. Під час нападів голоду багато людей просто не в змозі контролювати кількість і якість їжі, що поглинається. Більш того, організм, "боячись" знову залишитися голодним, намагається за цей єдиний прийом їжі запасти якомога більше поживних речовин у вигляді того ж жиру. Саме тому більшість дієтологів радять їсти часто, по 4-5 разів на день.
Часто, щоб виправдати свою лінь, інертність, ми списуємо зайву вагу на погану спадковість, гормональний дисбаланс в організмі після пологів або вікове уповільнення метаболізму. Насправді, мова йде про зміну харчових звичок, яка не охоче сприймається нашим організмом. Але, якщо проявити силу волі і виключити із раціону: смажене, солодощі та солоне, то ви помітите, що  вам і не хочеться "заборонених продуктів", без яких раніше ви не мислили прожити і один день.   

Як правильно поєдувати продукти, щоб не товстіти.

tablytsya_sumisnosti_produktiv.jpg