Двічі на рік проходить Lviv Fashion Week, який є однією з наймасштабніших модних подій у Східній Європі. Розпочавши свою діяльність у березні 2008 року, львівські тижні моди привернули до себе увагу знаменитих особистостей у світі моди.

Окрім fashion-показів, в рамках Тижня Моди відбуватимуться виставки сучасного мистецтва – живопису, графіки, фотографії, які доповнюватимуть загальну креативну атмосферу.

LVIV FASHION WEEK осінь/зима 2016
24-27 березня, 2016

foto-home1.jpg


У рамках березневого тижня моди 27 березня Roksolana Bogutska представить колекцію осінь/зима 2016 в рамках Lviv Fashion Week. Дизайнер традиційно проводить показ у партнерстві з благодійним фондом "Я не один". Всі зібрані з продажу запрошень кошти будуть використані для проведення операцій та лікування соціально незахищених дітей.

"Я не один" - сучасний динамічний фонд, який об’єднує професіоналів та створює умови для доступної високотехнологічної медичної допомоги дітям України. Фондом реалізовано низку великих медичних проектів, в рамках яких дітям успішно проведено оперативні втручання із застосуванням передових світових практик і під наглядом кращих європейських та американських фахівців. Операції проводилися в галузях хірургії, урології, травматології та ортопедії, ЛОР-патології та офтальмології.

Бренд "Roksolana Bogutska" - вишуканість, елегантність, жіночність. Дизайнер змусила світ визнати і сприйнятиетнічних елементів декору у сучасному костюмі. Вона підняла високу планку - художня вишивка по шкірі й тканині шовковими нитками і бісером та інкрустація металом. Характерною ознакою Роксолани Богуцької є підкреслення яскравої вираженості індивідуальності жінки. 

Колекція Roksolana Bogutska осінь-зима 2015/2016  традиційна для Роксолани Богуцької: етно, вишиванки, шкіра й хутро, шовки з авторськими принтами, струмуючі сукні й майже класичні брючні костюми. Данина сезонним трендам - оксамит бордового і зеленого кольорів. Головний аксесуар - замшеве взуття з барвистою вишивкою. 

7439.jpg