Щорічно на Різдво у кожній оселі 6 січня накривається стіл із пісною вечерею. Саме шостого січня в Україні, напередодні Різдва, святкують Святвечір. Коли сходить перша зірка, вся родина сідає до святкового столу. На столі повиння бути вечеря із 12 пісних страв. Головною стравою на такому столі є кутя. Саме кутя розпочинає вечерю на Святий вечір і кожен, хто сидить за святковим столом повинен спочатку з'їсти хоча б ложку куті, а потім уже їсти інші пісні святкові страви. Кутя- найголовніша обрядова страва із якої починається застілля під час Різдва. 

Всі інгрідієнти, які входять до складу куті є символічними. Інгрідієнти куті: зерна пшениці(ячменю, рису), мак, мед, родзинки, сухофрукти. Але класична кутя все ж готувалась саме із зерен пшениці із додаванням маку і меду, а все решта - по бажанню, за традиціями регіону та за вподобаннями. Зерна пшениці символізують сталість життя і його відродження, достаток та добробут; мак- достаток, родючість, захист родини; мед- солодкість життя, задоволення, здоров'я та благо.

Приготування куті.

Для того, щоб приготувати традиційну українську кутю потрібно зробити заготовки ще в ніч із 5 на 6 січня. Для заготовок потрібно придбати добірного зерна пшениці, купити маку( краще на ринку, де його можна покуштувати "на гіркість",тобто треба, щоб мак не гірчив). Звечора замочити 1 склянку пшениці у холодній воді на 10-12 годин. Раніше пшеницю треба було перетирати у макітрі, щоб відділити від пшениці плевела, але наразі пшеницю продають уже очищену і тому сучасним господиням трошки легше готувати кутю. Мак(0,5 склянки) також треба замочити у холодній воді в окремій посудині. Вранці із пшениці треба злити воду, пересипати пшеницю у каструлю із нержавійки чи алюмінію, залити чистою холодною водою і поставити варити на 1,5-2 години на повільному вогні. Із посудини в якій замочено мак, також злити воду, до маку додати цукор і розтерти у макітрі чи у блендері. 

Коди пшениця охолоне, потрібно змішати її із розтертим маком. До куті додають подрібнені волоські горіхи, родзинки, подрібнену курагу, медову заправку(у трошки теплій воді розчиняють мед). 

Кажуть, що чим багатша за складом кутя- тим заможнішим і благополучнішим буде життя вашої родини.

Інгрідієнти:

Пшениця- 1склянка

Мак-0,5 склянки

Цукор- 0,5 склянки

Родзинки- 0,5 склянки

Мед- ща смаком

Можна ще додати подрібненої кураги( 10 шт)

Ваша смачна традиційна українська кутя готова. 

 

Частуйте кутею свою родину, святкуйте Різдво Христове і нехай у вашій родині поселиться щастя, мир і добробут!

Щасти вам! Щасливого і радісного Різдва!