Щаслива родина- щаслива країна.

Саме так і є: щаслива родина-щаслива країна. Адже країна-це люди. Що потрібно, щоб сім’я була щасливою? Звісно, готових стовідсоткових рецептів немає, але є речі, які допомагають зберегти  сімейне щастя. Потрібно щось, що споріднює і згуртовує членів родини. Це спільна праця і спільний відпочинок.

 

Дуже важливо, щоб кожна родина мала свої традиції і святкувала свої родинні свята. Це можуть бути річниці одруження, Дні народження членів родини і просто якесь родинне свято, яке започатковано самою родиною. Наприклад: День родинного саду, День татуся або мами, День пирогів або багато чого іншого( в залежності від того, що може бути близьким і цікавим членам родини)

 

Під час таких свят важлива присутність і участь всіх членів родини. Адже час, який сім’я проводить у атмосфері спільного свята, це те, що буде пам’ятатись довго і  допоможе у збереженні душевності і близькості у родині. Дуже добре вести сімейний альбом, адже фото із цього альбому колись можуть стати справжньою реліквією.

сімейне_свято2.jpg

Досить гарна ідея раз на тиждень влаштовувати сімейні посиденьки із різними іграми і розвагами, наприклад будування фортець із стільців і подушок. Як правило, діти у захваті від таких спільних подій.

Добре, що наразі в Україні є загальнодержавні свята, що стосуються сімейних цінностей. Якщо родина разом святкує і разом працює( наприклад на дачі), то є багато шансів, що це зміцнить родинний дух і дасть змогу створити родинні традиції, які будуть передаватись із покоління в покоління.

У статті використано фото із вікритих інформаційних джерел