Смачний і простий староукраїнський рецепт "Капуста квашена тушкована із сухими грибами".

Піст – це не тільки обмеження людини у вживанні  певних продуктів у їжу.  Піст – це, в першу чергу, духовне очищення людини. Піст- це також вміння володіти собою, перемагати зло і свої недобрі вчинки, перемагати свої пристрасті.

Коли ми маємо на увазі утримання від певних продуктів під час посту, то це, насамперед, вживання у їжу продуктів тваринного походження.

Сьогодні я хочу продовжити розповідь про прості і смачні рецепти, які можна готувати в піст. Отже, рецепт «Тушена квашена капуста  із сушеними грибами».

Староукраїнський рецепт «Тушена квашена капуста із сушеними грибами»

Це чудовий рецепт із квашеної капусти і сушених грибів, який можна готувати під час посту, та і не тільки. Впевнена, що ця страва припаде до вподоби і ви будете її готувати не тільки у піст.

Інгрідієнти:

Квашена капуста – 500 г

Цибуля -  одна цибулина середнього розміру

Сушені гриби – 0,5 стакана

Перецю горошком – за смаком

Олія

Приготування:

Спочатку потрібно помити і замочити на 15-20 хвилин сушені гриби. Після цього взяти казан і розігріти в ньому олію. В розігріту олію покласти квашену капусту, додати сушені гриби і, помішуючи, тушкувати. Коли капуста буде у стані напів готовності, додати порізану цибулину і перець горошком.  

Поки страва готується, її потрібно постійно помішувати, щоб не пригоріло. Воду не потрібно додавати і солити також треба дуже обережно, бо квашена капуста вже солона. Страва вважається готовою тоді, коли капуста набуде золотаво-бежевого кольору. Час приготування страви 40-50 хвилин.