Вміння щось робити своїми руками корисне завжди.
Глибоко переконані  в тому, що будь-які навички людини робити якісь речі своїми руками - це дуже  добре. Якщо людина вміє щось гарне власноруч зробити, то це гарантія того, вона буде завжди затребуваною.
Наразі ми живемо в час, коли новітні технології все більше автоматизують робочі процеси. Але, ту душевність і оригінальність, яка притаманна речам, які зроблені руками майстровитих людей неможливо повторити. Саме оригінальність є відмінною рисою речей, виготовлених власноруч.

 


Дуже радує, що останні роки принесли багато змін у популяризації різних ремесел.
Можемо згадати про різноманітні фестивалі, форуми і виставки , які проводились і заплановані до проведення. Ось деякі із цих подій: Фестиваль гончарства в Опішні, Фестиваль льону на Сумщині, Фестиваль Льону на Житомирщині, Сорочинський ярмарок і.д
Наразі великої популярності набули вишиті речі, прикраси, речі для дизайну приміщень, посуд. Цей перелік можна і далі продовжувати.
Можна зрозуміти, чому так приваблює людей щось зроблене руками: в кожному такому виробі залишається часточка душі її творця, кожна така річ неповторна.
А які чудові дизайнерські рішення можна побачити у виробах майстрів!

Кредяні_гори_Слобожанщина4.JPG

Інколи очей не можна відірвати від вишитої сорочки чи прикраси. Дивишся і думаєш: який талановитий і майстровитий  наш народ!