Україна має багато знакових речей. І вишиванки - це тільки одна із ознак української культури. Сьогодні будемо вести розмову про українську кухню. А точніше про таку чудову і досить просту в приготуванні страву, як українські галушки. Отож, знайомтесь.

галушки1.jpg

   Галушки-це страви із борошна у вигляді квадратиків, кульок або полосок. Галушки готують, як окрему страву або варять із галушками суп. Є багато різноманітних рецептів приготуваня галушок, а полтавські галушки навіть вшанувані відкриттям пам'тнику, який встановлено на Соборній площі у Полтаві і саме тут проходить Свято галушки, на якому можна скуштувати галушки із сиром, м'ясом, грибами, із різними спеціями.

пам_ятник_полтавським_галушкам.jpg

    Наразі ми розкажемо вам рецепт приготування українських галушок. Ця страва може вас часто виручити, коли треба швидко приготувати страву і пригостити гостей чи рідних, використовуючи при цьому мінімум інгрідієнтів і маючи мало часу для приготування. 

     Отже, українські галушки.

галушки2.jpg

Інгрідієнти: 2 склянки пшеничного борошна. 2 яйця свіжих, 3—4 cm. ложки води, 2 cm. ложки масла вершкового, 1 ч. ложка солі, півсклянки сметани.

     Спосіб приготування.

Потрібно просіяти пшеничне борошно, висипати його гіркою на дошку, зробити заглиблення. в яке покласти яйця, влити трошки підсоленї води, трошки розтопленого вершкового масла. Після цього треба вимісити тісто потроху підсипаючи борошна. Вимішують до отримання гладкого але не дуже крутого тіста. Після цього тісто залишають відстоятись у теплому місці протягом 10-20 хвилин. Відстояне тісто розкачують шаром 5 мм і нарізають галушки невеличкими гматочками будь-чякої форми. Можна просто зробити жгутики із порізати на шматочки їх.

Поки тісто відстоювалось, потрібно було закип'ятити воду у кастрюлі, попередньо підсоливши. У підсолений кип'яток опускають галушки і варять їх хвилин 10 при слабкому кипінні. Коли галушки спливуть, їх витягують шумівкою і перекладають у друшляк для стікання води. Готові шалушки кладуть у миску, збризкують підігрітим вершковим маслом або шкварками.

Можна також перед подачею на стіл галушки трошки підсмажити.  Сметану краще подати окремо.

галушки3.jpg

Смачного, друзі!