Україна багата пам'ятками історії та культури. Літня пора сприяє активному відпочинку і відвіданню цікавих місць. Будемо вам розповідати по такі місцини,  які варто включити у дорожню карту ваших подорожей. Сьогодні розповімо про Кам'янець-Подільську фортецю.

Кам_янець_Подільська_фортеця_1.jpg

Кам'янець-Подільська фортеця належить до семи чудес України, поряд із такими відомими зразками культурної спадщини, як Києво-Печерська лавра, парк "Софіївка" в Умані, Хотинська фортеця.

Кам'янець-Подільський - старовинне українське мальовниче місто  і його варто відвідати, бо незаважючи на те, що саме місто невелике, воно має понад 100 цікавих місцин, які нікого не залишать байдужими. Але головною перлиною міста є саме старовинна фортеця

Кам_янець_Подільська_фортеця_1.jpg2.jpg

Перші розбудови фортеці було розпочато у 11-12 столітті, а основні укріплення було зведено у 16-17 століттях. Весь замковий комплекс поділяється на Старий і Новий замки. Кожна із башт замку має свою історію і назву. Стара фортеця має 11 башт. найвища башта замку "Папська" має 5 поверхів. Назва цієї башти пов'язана із виділенням коштів папою Юлієм. 

Всі 11 башт фортеці мають своїх засновників і назви. «Чорна», «Рожанка», «Колодязь», «Ляцкоронська», «Водна», «Нова», «Ковчег», «Тенчинська» і «Ковпак» кожна башта  відображає окрему історію.

Нова фортеця- прикривала Стару фортецю з боку поля. Це бастіонна система із додатковими оборонними спорудами.

У замку відкрито відкрито експозиції, які відтворюють історію замкового комплексу. Відвідувачі мають змогу поїздити на конях, постріляти із арбалету, викарбувати  власноруч пам'ятну монету. За попередньою домовленістю можна стати учасником нічної тетралізованої екскурсії у Старій фортеці.

Кам_янець_Подільська_фортеця_1.jpg2.jpg3.jpg4.JPG

Відвідайте одне із семи чудес України, перлину Поділля- Кам'янець-Подільську фортецю.

Кам_янець-Подільська_фортеця_-_нічна_панорама.jpg