Дівчата змалку навчалися вишивати. Така сорочка наділяє людину цілющою силою рідної землі, захищає від усього лихого. Вишивають її кольоровими нитками. Червоний колір символізує любов, чорний – журбу, білий – надію. Візерунки також мали символічне значення. Калина означала красу та продовження роду, мак – добробут і молодість, барвінок – вірність, волошки – ніжність і скромність, троянди – рух та кохання, соняшник – символ світла та праці. Тому такі сорочки дарують близьким та рідним людям. 
Вишита сорочка є національним вбранням українців. Кожна українська родина мала свою чарівну скриню із акуратно вишитими сорочками для господаря та господині – вишиванки були сімейним скарбом, а вміння прикрашати сорочки вишивкою - мистецтвом, що передавалося з покоління в покоління.

Вишиті речі впевнено відновлюють втрачені позиції у гардеробі українців. І поряд з популярністю вишиванок для дорослих, зростає популярність вишиванок для діток. Тим більше що різноманітність дитячих вишиванок зараз досить велика. На що ж важливо звернути увагу, купуючи дитячу вишиванку?

Найчастіше вишитий одяг дівчаткам купують для важливих подій, наприклад, на весільне торжество, хрестини, ювілей або інше свято. Також зараз поширені тематичні свята, на яких діти вбираються в національні вбрання. Відразу ж вирішите, буде сорочка носитися щодня або лише у свята. Підбираючи вишиванку, що поєднується зі шкільною формою або джинсами, можна вибрати модель з машинною вишивкою. А ось на свята краще зупинити свій виріб на виробі ручної роботи.

Україночка700х700-700x700.jpg

Для дівчаток зараз можна купити не тільки традиційну сорочку з вишивкою, а й інший одяг, прикрашений вишивкою. Це може бути сукня, туніка, блуза, або спідниця, блуза.

Тих хто хоче купити вишитий одяг для дівчинки чекає непростий вибір. Асортимент виробів представлений безліччю сорочок не тільки різних фасонів та з різних тканин, але також різними техніками вишивки та різними колірними рішеннями. Але не губіться, зверніться до продавців, вони допоможуть вам у виборі, або дочитайте наші поради до кінця.

thumb_квіткова_радість-190x190.jpg

- У виборі дівочої вишиванки важливо приділити увагу якості тканини. Добре, якщо тканина виробу буде натуральною, наприклад, лляною, бавовняною, сорочковою, трикотажною. Такі матеріали не зашкодять шкірі дитини й одночасно приємні до тіла.

- Що стосується технік вишивки, то сорочки для дітей частіше вишивають хрестиком, хоча зустрічаються у продажу вироби з вишивкою гладдю або бісером. Також на ніжних дівочих вишиванках часто можна побачити мережку. Це вже питання особисто вашого смаку та уподобань.

- Визначаючись з візерунком на сорочці для дівчинки, ви можете приділити йому більше уваги, якщо хочете придбати дочці оберіг або вишити його своїми руками. Зазвичай вишивка на дитячих вишиванках досить проста. Візерунки розташовують на грудях і рукавах. В сорочці для дівчинки найчастіше використовують різні квіткові орнаменти. Однак крім ромашок, маків, калини, лілій, та інших рослин на дівочих сорочках і сукнях можна також побачити геометричні візерунки, наприклад, хрести та зірочки. Поцікавтеся значенням різних візерунків.

7р.jpg

- І остання порада: до сорочки варто відразу ж підібрати яскраві дівочі аксесуари, наприклад, квітковий віночок, обруч, або пасок з вишивкою. Це також може бути й шпилька у національному стилі.

У нас ви можете  переглянути екслюзивні аксесуари для дівчаток  http://www.darunky.com/product/obruch-vinochok-chervoni-maki