Розповідати про міста України і не розповісти про Львів- це просто неможливо.  Львів – західна столиця України. Якщо Київ- серце України, то Львів- душа нашої країни. Відвідувати Львів цікаво завжди, в будь-яку пору року. І величезний потік туристів дає тому підтвердження.

Куди варто піти, перебуваючи у Львові? Таких місцин дуже багато і це варто того, щоб написати про цікаві місця Львова ще багато статей. Але сьогодні ми розповімо про деякі із цікавих місць міста Лева.   

Ратуша- місце де треба побувати обов’язково. Там немає ліфта і на оглядову площадку треба підніматись пішки, але справа варта того. Краще за все, як на мене подивитись на Львів із Ратуші ближче до вечора. Це неймовірно гарне видовище.

Неможливо бути у Львові і не прогулятись по Площі Ринок, яка є своєрідним музеєм під відкритим небом. Площа  невелика вона має 142 на 129м., але на Площі Ринок  витає дух середньовічного Львова. Тут  кожен будинок -  пам’ятник архітектури і окутаний особистою легендою. Будинки на Площі Ринок між собою споріднені, але кожен будинок має свій неповторний образ і свою цікаву історію. Справжніми шедеврами європейського зодчества епохи Відродження є будинок 4 «Чорна кам’яниця» і будинок 6 «Палац Корнякта». Сьогодні тут розгорнуто експозицію Львівського історичного музею.

Ще одне місце, яке не оминути- Львівський театр Опери і Балету ім.С.Крушельницької. Це– справжня перлина мистецтва періоду неоренесансу, яка стала окрасою не тільки Львова, але й Європи. Багатий скульптурний декор прикрашає пишний фасад театру: колони, ніші, балюстради. Вісім муз здіймаються над головним карнизом фасаду, а над ними- композиція «Радощі і страждання життя». Фронтон прикрашають тріада бронзових статуй Генія драми, комедії і трагедії, а по центру- статуя Слави із золотою пальмовою гілкою в руках. Інтер’єр театру також вражає красою:розписи, чудові витвори скульптури, позолота і мармур.

 

Насправді навколо Площі Ринок можна гуляти довго і буде від чого отримати купу пречудових вражень. Але ми вам радимо перепочити від прогулянки і випити філіжанку запашної львівської кави у «Італійському дворику»(площа Ринок 6). Гуляйте, пийте каву, їжте смачні тістечка і отримуйте насолоду. Гарних вражень! А від нас - ще розповіді про Львівські цікавинки.

 

.