Ідеї подарунків до Дня закоханих.

Подарунки  отримувати завжди приємно. Але є свята, коли отримати подарунок надзвичайно приємно.  До таких свят належить День Святого Валентина або, як його ще називають, День закоханих. Процес вибору подарунку може бути дуже цікавим і захоплюючим. Звісно, обрати такий подарунок, який порадує  – то справа не така має вже й проста. Для того, щоб обрати вдалий подарунок потрібно  добре знати або емоційно відчувати ту людину, якій ви  будете  його робити. Дуже важливо – шукайте ваш подарунок і даруйте його щиро і у гарному настрої.

 

сердечки.jpg

 

Отож, наші  ідеї подарунків до Дня закоханих ми хочемо порадити.

Часу до Дня закоханих залишається зовсім мало.  Але, це не означає, що брак часу має призвести до браку у подарунку. Давайте разом подумаємо, чим ще можна порадувати тих, кого ми любимо. Отже, подарунки для наших близьких людей можуть носити якийсь матеріальний характер(речі, сувеніри, косметика, парфуми, прикраси)  або ми можемо подарувати якесь незабутнє враження.

 

 

До речі, якщо говорити про речі, то вдалим подарунком може бути вишиванка. Ще із давніх давен було прийнято дарувати вишиту сорочку коханому, якщо дівчина хотіла вийти за нього заміж. Вишита сорочка у якості подарунку на День закоханих натякне вашому коханому, що готові втілювати спільні плани щодо вашого майбутнього спільного життя.

 

 

 

Гарним подарунком для дівчини може бути якийсь аксесуар, в тому числі і вишитий.  Прикладом такого аксесуару може бути сумочка, пояс,  тревел-кейс, оригінальний шарф. Тут важливо звернути увагу на те, із якими речами ваша кохана може використовувати ваш подарунок. Зауважуйте обов'язково на гаму кольорів, які переважають у гардеробі вашої коханої. Варто визначитись із тим, який стиль переважає у її одязі. Хоча, ви можете обрати подарунок, який буде самодостатнім і легко доповнить гардероб вашої обранки. Прикладом такого подарунку може бути сукня із вишивкою і сумочка із таким самим вишитим візерунком.

 

 Украънський_букет.jpg

 

Аксесуари можуть бути вдалим  подарунком  для хлопців і чоловіків також. Подаруйте вашому коханому сумочку, портмоне, пасок, чохол для ноутбуку або телефону. Можна вдало підібрати комплект  із аксесуарів. Наприклад: галстук, запонки, і хустиночку у одному кольорі і стилі.

Можна дарувати якісь матеріальні речі, а можна подарувати незабутні враження. Ось деякі ідеї таких вражень:

  • Спільна подорож у місця, які приваблюють вас обох
  • Спільний похід до квест-кімнати
  • Спільний похід до спа-салону
  • Сертифікат на участь у події яка може цікавити вашу кохану подію
  • Білети до кінотеатру на фільм, який ваша половина хотіла побачити
  • Похід на майстер-клас із пристрасного аргентинського танго

 

 

Цікавих ідей є багато. Але саме ви знаєте, яка із них може припасти до вподоби тому, кого обрало ваше серце. Найважливішою у цей день є ваша увага і ваші почуття. Отож, подаруйте вашій половині  гарний настрій,  турботу, ваш час і ваш щирий подарунок.  Покажіть коханій людині, що вона вам по-справжньому дорога і важлива для вас. Тоді, ваш подарунок буде найкращий і найбажаніший.  Радійте кожному дню і кожній хвилині, які ви проводите разом. А День Святого Валентина – це ще один дуже гарний привід ще раз показати ваше ставлення і ваші почуття один до одного.