Любіть кожного дня.   

Про День Святого Валентина не писав тільки лінивий. -:) Треба сказати, що в різних країнах День Святого Валентина святкують по-своєму і часто мають якісь свої особливі традиції. Мені особисто дуже подобається традиція американців, які в День Святого Валентина демонструють своє гарне ставлення не тільки до коханої людини, але і до всіх, кому вони симпатизують і кого люблять. Є й такі традиції щодо святкування Дня закоханих в деяких країнах, які можуть навіть призвести до певних складнощів. Не вірите? А даремно.:)

Кажуть, що в Канаді дівчина сама може запропонувати своєму обранцеві одружитись і, якщо він відмовиться, то може навіть отримати штраф. До речі, в багатьох країнах існує звичай дарувати коханій жінці в цей день предмети одягу, частіше плаття. Якщо жінка прийняла подароване в цей день плаття, то це означає, що вона згодна буде вийти заміж за обдаровувача. А в деяких країнах існує звичай, суть якого в тому, що перший неодружений чоловік, якого дівчина зустріне в цей день має бути її Валентином, незалежно від бажання. 

В дуже багатьох країнах світу в цей день ворожать на майбутнього чоловіка або майбутню дружину. 

Традиційно в цей день прийнято обдаровувати тих, кого любиш. Подарунки можуть бути різними: квіти, солодощі, сувеніри і навіть плаття, яке може призвести до одруження. :)

В Британії прийнято дарувати червоні троянди. Популярні також подарунки- іграшки, особливо м'які іграшки ведмежатка Teddy, набори солодощів у коробках у вигляді сердечок.

У Голландії в цей жінка цілком вільно може підійти до чоловіка і запропонувати одружитись. Якщо чоловік не готовий до такого кроку, то він повинен подарувати жінці плаття. 

У Фінляндії в цей день святкують День друзів. Дуже поширено вітати друзів листівками. В цей день поштове навантаження в країні неймовірно зростає, близько п'яти мільонів листівок подорожує в цей день по країні. Такий підхід до Дня Святого Валентина дає змогу долучитись до свята не тільки закоханим парам, але всім людям. Подарунки у Фінляндії дарують такі самі, як і в інших країнах. 

У Франції до Дня закоханих ставляться з величезною пошаною. В цей день дарують коштовності, предмети одягу, квіти, солодощі. Саме День Святого Валентина вважається одним із найбільш вдалих днів для того, щоб зробити пропозицію руки і серця. Під звуки музики, поряд із келихами наповненими шампанським та поряд із квітами, чоловік простягає жінці коробочку із кільцем. 

В Італії цей день ще називають "солодким днем. Дарувати прийнято солодощі, квіти, діаманти, предмети одягу. Популярним подарунком в Італії є «Baci Perugina». Це такі цукерки із горішками фундуку, які покриті шоколадом. Особливістю цих цукерок є те, що в кожній із них знаходиться записочка із любовними висловлюваннями на чотирьох мовах світу. 

Подарунком, який прийнятий у всіх країнах, де святкують День Святого Валентина є валентинки. А решта подарунків, як бачите, в чомусь схожі. в чомусь мають свої особливості. Є країни, де діє заборона на святкування Дня Святого Валентина. Це Іран і Саудівська Аравія, де вважається, що такі свята культивують гріх. Зрозуміло, що до такого підходу треба ставитись із повагою, адже кожна країна має свої культурні і релігійні традиції. 

В тих країнах, в яких День Святого Валентина святкувати вже стало традицією, ми бажаємо всім вдалого свята. Нехай це свято буде для всіх приємною нагодою порадувати своїх близьких увагою, турботою і гарними подарунками. А головне- даруйте свою любов! І не тільки в День Святого Валентина. )