Стиль бохо- це стиль, який полюбляють люди із свободолюбивим характером і разом із тим є прихильниками гарного витонченого одягу. Бохо-стиль виник досить давно. Його батьківщина Богемія. Саме там богемські цигани створили цей стиль, який набув більшого поширення під час розквіту хіппі, а в 90-х роках минулого століття почав активно повертатись у моду знову. Наразі, стиль бохо( його ще називають бохо-шик)- це стиль, який поєднує в собі кілька стилів: циганський, етнічний і стиль хіппі. Багато стильних жінок, справжніх ікон-стилю, полюбляють бохо за його еклектичність, свободу, жіночність, красу і витонченість водночас.

Найяскравішими прихильницями бохо є Кейт Мосс, Хелена Бонем-Картер, Ванеса Параді, Сієнна Міллер, Сара Джесіка Паркер. Головне правило бохо-шик:можна змішувати різні стилі в рамках одного образу, але вони повинні гармонійно поєднуватись. Тканини, які використовуються у стилі бохо повиннні бути максимально натуральними.

Бохо-це стиль для сміливих і тих, хто прагне мати свою родзинку.

Отож, якщо ви прагнете придбати річ у стилі бохо-шик, то ми маємо, що запропонувати. Вишиті сорочки та вишиті плаття у стилі бохо- це натуральні тканині і прекрасна вишивка із використанням геометричних або рослинних візерунків. Якщо дівчина чи жінка свободолюбива за натурою,а українки практично всі такі-;)...то стиль бохо буде абсолютно гармонійно доповнювати і відтіняти її особистість і красу. 

Коли ви будете щось вибирати для створення свого образу у стилі бохо, то зверніть увагу на аксесуари. Бохо- це не просто мода, це той стиль, який вимагає тонкого смаку і вміння поєднувати непоєднуване, гармонійно добирати речі та аксесуари. 

Стилісти кажуть, що бохо ніколи не вийде із моди, бо бохо- це стан душі і прояв свободи через стилістику. Дерзайте, творіть свій образ і за допомою бохо завжди будете помітні у будь-якому натовпі.