Чотирнадцятого жовтня Україна святкує три свята.

Опубліковано 13.10.2017, 16:24, автор Редактор

 Чотирнадцятого жовтня Україна святкує.  В цей день  українці будуть святкувати аж три свята: Свято Покрови Божої Матері, День українського козацтва і День захисника України.

Зі святами, друзі!


З Днем Незалежності України!

Опубліковано 24.08.2017, 09:06, автор Редактор

 

З Днем Незалежності України! В 2017 році українці святкують 26 рік Незалежної  України. У 1991 році Верховна Рада України ухвалила Акт проголошення незалежності нашої України. Довгі століття Україна йшла до незалежності і наразі це свято є дуже значимим для кожного українця-патріота. Тож привітаємо один одного із цим великим святом!

 


Фестиваль льону чекає у серпні на Житомирщині

Опубліковано 15.08.2017, 16:25, автор Редактор

Свято льону відбудеться 26 серпня 2017 року в селі Стремигород Житомирської області. Про це повідомляє прес-служба Ірини Костюшко – ідеолога фестивалю та власниці агрокомпанії «Зоря».

Потішити гостей шоу сучасного рівня та нагадати про важливість відродження традицій вирощування льону на Україні. Така мета третього за рахунком всеукраїнського фестивалю льону, який цього року має вийти на міжнародний рівень.


Речі зроблені своїми руками особливі.

Опубліковано 29.06.2017, 16:13, автор Марьяна

Вміння щось робити своїми руками корисне завжди.
Глибоко переконані  в тому, що будь-які навички людини робити якісь речі своїми руками - це дуже  добре. Якщо людина вміє щось гарне власноруч зробити, то це гарантія того, вона буде завжди затребуваною.


Свята Трійця – значуще свято на межі весни і літа.

Опубліковано 31.05.2017, 16:35, автор Редактор

День Святої Трійці вважається одним із найбільш значущих свят для християн і католиків.  До речі це свято має декілька назв: Зелені свята, Трійця, П’ятидесятниця, Семик, зішестя Святого Духа. Найчастіше це свято називають Трійцею або Зеленими святами.  Цей день із нетерпінням чекають всі вірячи, адже це дуже радісний і світлий день, який святкується завжди після закінчення 50-ти діб після Великого Воскресіння Христова і має кожного року іншу дату. Саме Зелені свята завершають у низці  православних свят весняний цикл і через тиждень після Трійці розпочинається Петрівка(Петрів піст).


Вітаємо із Вознесінням Христовим!

Опубліковано 25.05.2017, 11:24, автор Редактор

Вознесіння Господнє показує нам, що природа і сутність людини допомагає здолати смерть і знайти безсмертя душі.

Бажаємо всім християнам смирення, відпущення гріхів і зміцнення віри. Хай всі ваші кроки будуть спрямовані на добрі справи! Нехай оберігає вас Бог!

 


Всесвітній День вишиванки 18 травня 2017 року.

Опубліковано 13.05.2017, 10:00, автор Редактор

Зовсім скоро ми будемо святкувати Всесвітній День вишиванки. Це свято яскравий приклад того, як прекрасно живе свято, яке народилося серед людей. Народилося це свято не за вказівкою, не завдяки циркуляру, а за ініціативою людей. Понад десять років пройшло із першого Дня вишиванки.  Ініціатором Всесвітнього Дня вишиванки була студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк.


Добірка суконь до випускного

Опубліковано 22.04.2017, 13:44, автор Редактор

Зовсім скоро кожна юна дівчина ставатиме перед вибором вбрання для випускного. Ми вирішили зробити добірку гарних суконь, які можна одягти на випускний. Подивіться і, можливо, ваша сукня до випускного балу, чекає вас саме тут.

 

             Сукня "Наш весняний ранок"


Староукраїнський рецепт пісної страви із капусти.

Опубліковано 02.04.2017, 11:58, автор Редактор

Смачний і простий староукраїнський рецепт "Капуста квашена тушкована із сухими грибами"припаде вам до вподоби.

Піст – це не тільки обмеження людини у вживанні  певних продуктів у їжу.  Піст – це, в першу чергу, духовне очищення людини. Піст- це також вміння володіти собою, перемагати зло і свої недобрі вчинки, перемагати свої пристрасті.

 

         


Салати із коріння селери - смачно і актуально в піст.

Опубліковано 23.03.2017, 16:16, автор Редактор

Наразі православні християни постять і тому цікаві рецепти, які можна готувати в піст досить актуальні.  Сьогодні розповім про декілька рецептів із селери. Весною перед нами, в будь-якому випадку, стає дилема: істи свіжі овочі, які вирощені в парниках чи надати перевагу овочам, які вирощені у грунті і зберігають свої вітамінні якості з осені до літа. На це запитання кожен дає свою відповідь. Я для себе знайшла компромісний варіант: перевагу надаю вітамінам, що виросли у грунті і "дожили до весни", але із додаванням свіжих парникових овочів. А тепер, кілька слів про селеру.

 

        


Весна - час оновлення.

Опубліковано 03.03.2017, 09:07, автор Редактор

Яка ж то вона- весна? Уява українця створила давним-давно образ дівчини-весни або молодії жінки, яка приходить у вигляді ніжної красуні із квітучим вінком на голові. Неспроста українці створили багато пісень-веснянок із закликами до Весни, яку запрошували прийти і розпочати новий цикл щорічного відродження. Приблизним початком весни вважався день, на який припадало свято День преподобної мучениці Євдокії( Явдохи). Раніше саме цей день вважався днем приходу весни і пробудження природи. За старим стилем Євдокії святкували 1 березня ( 14 березня за новим стилем). Саме а цей день вважався початком нового року, бо природа пробуджувалась і рік починав новий лік.


День Святого Валентина у різних країнах.

Опубліковано 09.02.2017, 10:16, автор Редактор

Любіть кожного дня.

Про День Святого Валентина не писав тільки лінивий. -:)  Треба сказати, що в різних країнах День Святого Валентина святкують по-своєму і часто мають якісь свої особливі традиції. Мені особисто дуже подобається традиція американців, які в День Святого Валентина демонструють своє гарне ставлення не тільки до коханої людини, але і до всіх, кому вони симпатизують і кого люблять.Є й такі традиції щодо святкування Дня закоханих в деяких країнах, які можуть навіть призвести до певних складнощів. Не вірите? А даремно.:)


Бохо- прояв душі через стилістику.

Опубліковано 31.01.2017, 11:36, автор Редактор

Стиль бохо- це стиль, який полюбляють люди із свободолюбивим характером і разом із тим є прихильниками гарного витонченого одягу. Бохо-стиль виник досить давно. Його батьківщина Богемія. Саме там богемські цигани створили цей стиль, який набув більшого поширення під час розквіту хіппі, а в 90-х роках минулого століття почав активно повертатись у моду знову. Наразі, стиль бохо( його ще називають бохо-шик)- це стиль, який поєднує в собі кілька стилів: циганський, етнічний і стиль хіппі. Багато стильних жінок, справжніх ікон-стилю, полюбляють бохо за його еклектичність, свободу, жіночність, красу і витонченість водночас.

Найяскравішими прихильницями бохо є Кейт Мосс, Хелена Бонем-Картер, Ванеса Параді, Сієнна Міллер, Сара Джесіка Паркер. Головне правило бохо-шик:можна змішувати різні стилі в рамках одного образу, але вони повинні гармонійно поєднуватись. Тканини, які використовуються у стилі бохо повиннні бути максимально натуральними.

Бохо-це стиль для сміливих і тих, хто прагне мати свою родзинку.


Кохання, шлюб і традиції.

Опубліковано 21.01.2017, 10:16, автор Редактор

Не люблю російське слово "брак", але мені цілком до вподоби українське слово "шлюб". Шлюбні відносини - річ непроста і про них розповідати можна довго і багато. Сьогодні хочу розповісти про відношення в українському шлюбі до жінки. Треба сказати, що українки досить свободолюбиві. Ця риса притамана українкам на генному рівні і прижилась завдяки певним особливостям історичного розвитку України. Потрібно наголосити, що відношення до жінки в Україні завжди було демократичним. Українка в сімейних стосунках- це партнерка і подруга. Ще з давніх часів інтереси жінки в Україні  захищені.


На Водохресну ніч відкривається небо. Загадуйте бажання.

Опубліковано 17.01.2017, 19:35, автор Редактор

Хтось із нас любить зиму, а хтось - не дуже. Але практично всі ми любимо період зимових свят- святок. Цей період розпочинається у православних християн 6 січня- перший Святий вечер перед Різдвом і закінчується на Йордань(Водохреща).


Ворожіння на Старий Новий рік

Опубліковано 11.01.2017, 19:45, автор Редактор

Традиційно в ніч із 13 на 14 січня в Україні святкують прихід Нового року за старим стилем. Свято, яке зовсім не зрозуміле іноземцям, але українці дотримуються такої традиції у святкуванні. Це свято ми розпочали святкувати після переходу у радянські часи на григоріанський календар із юліанського. Саме 13 і 14  січня збігаються два свята: народне свято Маланки і церковне свято Василя. В цей вечір 13 січня, який називають Щедрим вечором прийнято ставити на стіл щедру(багату) кутю, а молодь ходить щедрувати, перевдягаючись у Маланку, Козу, Василя, Діда та Бабу. 

В Щедрий вечір жіноцтво ворожить на свою долю. Саме в цей вечер прийнято ворожити на свого майбутнього нареченого і на свої найзаповітніші бажання.


Різдво. Що таке дідух і вертеп.

Опубліковано 05.01.2017, 14:58, автор Редактор

Різдво Христове приходить до нас засніженої зимової ночі, серед світла яскравих зірок і під спів церковного хору, який славить прихід на землю Спасителя. 

Один із найулюбленіших свят серед дорослих і малечі в Україні є Різдво Христове. Дух Різдва - це дух радості, родинності і величного піднесення. Переважна більшість християн в Україні святкує Різдво Христове 7 січня. Але власне кажучи святкування розпочинається ще звечора 6 січня, коли настає Святвечір. Свято Різдва Христового має свої давні традиції. Вертеп, дідух, коляда - це все незмінні атрибути Різдва. 


Традиційний рецепт української куті.

Опубліковано 02.01.2017, 11:21, автор Редактор

Щорічно на Різдво у кожній оселі 6 січня накривається стіл із пісною вечерею. Саме шостого січня в Україні напередодні Різдва святкують Святвечір. Коли сходить перша зірка, вся родина сідає до святкового столу. На столі повиння бути вечеря із 12 пісними стравами. Головною стравою на такому столі є кутя. Саме кутя розпочинає вечерю на Святий вечір і кожен, хто сидить за святковим столом повинен спочатку з'їсти хоча б ложку куті, а по тім уже їсти інші пісні святкові страви.


Жіноча краса - велика сила. Хто думає інакше?:)

Опубліковано 28.12.2016, 18:57, автор Редактор

Жіноча краса- це потужна сила. Багато гарних слів написали класики про красу. Можна цитувати вислови багатьох видатних людей про красу жінки дуже довго, але ми не будемо акцентувати увагу на цьому. Насправді, жіноча краса- то чудово. Наразі напишу дещо "затерті" слова про те, що тільки не потрібно жіночу красу сприймати, керіючись виключно зовнішнім виглядом. У жінки із гарною душею - завжди приваблива зовнішність. Досить часто не можливо очей відвести від жінки чи дівчини із зовсім не ідеальними рисами обличчя та пропорціями фігури. 


А ви написали листа Святому Миколаю?

Опубліковано 19.12.2016, 10:27, автор Редактор

Насамперед вітаємо всіх наших читачів із Днем Святого Миколая. Саме 19 грудня ми відзначаємо День Святого Миколая. Що це за свято і звідки бере свій початок? Це свято досить давнє і ті церкви, які дотримуються юліанського календаря вшановують Святого Миколая саме 19 грудня. Цей день дуже люблять діти, адже саме сьогоднішня ніч- ніч подарунків для слухняних діток. За традицією в ніч на святого Миколая діти писали листа Святому Миколаю із побажаннями і кидали його в поштову скриньку або клали на підвіконня, а від Святого Миколая слухняні діти отримували подарунки, а неслухняні - різочки.